Yedek Parça

 
 
     
ÖZTRAK ÖZMENLER TARIM
 


AGROMEGA CASE IH 15W/40

Case IH markalı traktörler ve tarım makinelerinin özellikle turbolu dizel motorları için özel olarak geliştirilmiş dört mevsimlik motor yağıdır. Yüksek ısıl kararlılığı sayesinde yüksek sıcaklıklarda dahi motorun ve turbonun mükemmel korunmasını sağlar. Soğuk iklimlerde akıcılığı sayesinde ilk çalışma esnasında mükemmel yağlama sağlar. -15°C ve 40°C arasındaki hava sıcaklığında kullanılması uygundur.

Yüksek film mukavemeti sayesinde zor çalışma şartlarında dahi koruyuculuğunu yitirmez.
Oksidasyona karşı dayanıklıdır.
Paslanma ve aşınmaya karşı üstün koruma sağlar.
Tortu ve kurum oluşumunu en aza indirir.

AGROMEGA CASE IH 20W/50

Case IH markalı traktörlerin ve tarım makinelerinin atmosferik motorları için özel olarak geliştirilmiş dört mevsimlik motor yağıdır. En son teknoloji ürünü katkılar ile yüksek kaliteli baz yağlarından geliştirilmiş formülü sayesinde, en ağır çalışma şartlarında dahi oksidasyon, aşınma ve paslanmaya karşı mükemmel koruma sağlar. -5°C ve 50°C arasındaki hava sıcaklığında kullanılması uygundur.

Motor sesini azaltır.
Yüksek film mukavemeti sağlar.
Eksiltmeyi en aza indirir.
Motorun ömrünü uzatır.

  motor yağı
     
 

 

AKCELA  yağları CASE tarafından CASE traktörleri  için maksimum performans sağlamak amacı ile  ileri teknoloji sonucunda özel olarak imal ettirilmektedir.

AKCELA üretim hattında Şanzıman Yağları, Motor Yağları,Hidrolik Yağlar,Dişli Yağları bulunmakta olup bütün tüm uygulamalardan sonra yapılan laboratuar testlerinde AKCELA ‘nın CASE için en uygun yağ olduğu kanıtlanmıştır.

AKCELA NO 1 ENGINE OIL 15W-40

Case Traktörlerinin normal emişli ve turbo şarjlı dizel motorları için geliştirilmiş üstün vasıflı multigrade motor yağıdır.Yağ tüketimini düşürür,her yükte motoru aşınmaya karşı korur.Yakıttaki sülfürden kaynaklanan asitlere karşı tam koruma sağlar.

 

AKCELA NEXPLORE MAT 3525

Case Traktörlerinin geleneksel şanzımanları, Power-shift ve Shuttle shift şanzımanları, yağ banyolu arka transmisyonlar, hidrolik kadırıcılar, cer dişlileri ve hidrolik direksiyon sistemleri için çok amaçlı transmisyon yağı.

Traktörünüzün markası ne olursa olsun, ihtiyaç duyduğunuz yedek parça servisim kalitesinde olsun.   servisim massey ferguson mf yedek parça
servisim massey ferguson yedek parça mf