Biçerdöverler >> Case IH Axial Flow Serisi Biçerdöverler

Ekipmanlar
 

Yüksek Performanslı Biçme Tablası
Case IH, yüksek performanslı rotorun en iyi şekilde beslenebilmesi için mükemmel ürün akışı sağlıyan, geniş bir ürün yelpazesine sahip Case IH tablalarını geliştirmiştir. Tabla ile biçerdöver arasındaki hidrolik ve elektrik bağlantı tek bir çabuk bağlantı aparatı tarafından yapılmaktadır.

Ayarlanabilir Biçme Kirişi
Case IH hububat tablalarının biçme kirişi, dengeli ve yüksek ürün akışının sağlanması için ayarlanabilir özelliktedir. Bu özellik sayesinde farklı ürün çeşidi ve ürün boylarında biçme kirişi ve besleme helezonu arasındaki mesafe biçme kirişinin hareketi ile 0-50 cm arasında ayarlanabilmektedir, böylece ürün biçildikten sonra besleme helezonunun hemen üzerine düşmekte, arkasında veya önünde toplanarak birikme oluşturmamaktadır.Mükemmel Yüzey Takibi
Case IH Axial Flow serisi biçerdöver tablaları, mükemmel yüzey takip sistemleri sayesinde tarla yüzeyine kusursuz bir uyum sağlar.


Eksenel Rotor Teknolojisi
Eksenel akışlı harmanlama sistemlerinde 30 yıllık tecrübesi olan Case IH, üstün teknoloji ürünü eksenel rotor teknolojisini geliştirmiştir. Eksenel rotor teknolojisi ile birçok çeşit ürün yüksek dane kalitesi ile hasat edilebilirken makina işletme masraflarıda en alt düzeyde kalmaktadır. Geleneksel biçerdöverlerin harmanlama sistemine göre daha az haraketli parça barındıran sistem, hasat öncesinde daha az ayar gerektiren sade ve sağlam bir yapıya sahiptir.


Cross flowT Çapraz Akışlı Fan Tasarımı
Açılı olarak yerleştirilmiş 36 adet kanatçığa sahip fan, 450 - 13000 d/d aralığında yarattığı güçlü hava akımını elek yüzeyinin her noktasına eşit miktarda gönderebilmekte, elekler üzerindeki bütün mahsül, aynı şiddette hava akımına maruz kalmaktadır. Bu sayede danenin uçarak arka kısımdan atılması ile oluşan kayıplar veya temizlenememesi olasılığı en aza inmektedir.


Konforlu ve Ergonomik Kabin
Case IH Axial Flow serisi biçerdöverler yüksek verimlilik için ergonomik olarak dizayn edilmiş, geniş ve konforlu bir kabin sunar. Kabinin süspansiyon sistemi ve mükemmel ses izolasyonu konforu en üst seviyelere çıkarır.Güç, Verim ve Ekonomi
Case IH Axial Flow serisi Biçerdöver motorları, güç ve ekonomiyi birlikte sunar. Çevreye zarar vermeyen, Common-rail enjeksiyon sistemine sahip düşük emisyon değerlerli yüksek teknoloji ürünü tier III standartlarındaki motorlarlar elektronik yakıt yönetim sistemine sahiptir. Motorlarda silindir başına dört sübap teknolojisi kullanılmıştır, bu teknoloji sayesinde motor, yanmış gazları daha iyi dışarı atabilmekte, havayı ise çok daha rahat emebilmekde, böylece yanma verimi en üst düzeyde gerçekleşmektedir.