Cvx Serisi

Modeller

 • CVX 140
 • CVX 150
 • CVX 160
 • CVX 175
 • CVX 195
 • Cvx Serisi >> Genel Açıklama

  Traktörler
   

  1. 6 silindirli dev
  6 silindirli, common rail yakıt enjeksiyon sistemine sahip motorları, CVX Serisini her türlü zor koşullarda zorlanmadan çalışabilmesini sağlar. CVX Serisi, 141 HP den 195 HP'ye kadar çok geniş bir güç seçeneği sunabilmektedir. Motor güç yönetim sistemi sayesinde CVX 175 ve CVX 195 modellerde motor gücünü istenilen ölçüde kullanabilmek mümkündür. Bu durumda çok daha az güç isteyen işlerde motor gücünü azaltıp güç ihtiyacı arttığında tam kapasite çalışmak mümkün olmaktadır.

  2. Farkı güç aktarmasında
  CVX Serisinde 0,1 km/h den 40 km/h ye kadar tüm hızları kademesiz olarak elde edilebilen CVT transmisyon bulunmaktadır. Bu transmisyonun en önemli farkı vites kutusunun paket olarak güç aktarma sisteminden çıkartılıp takılabilmesidir. Bu sayede herhangi bir servis ya da bakım durumunda çok daha kolay ve kısa sürede sonuca ulaşılabilmektedir.

  3. Kaldırma kapasitesine inanamıyacaksınız
  10 ton'a varan hidrolik kaldırma kapasitesi, kendi segmentinde CVX Serisini çok önemli bir yere taşımaktadır. Her modelde bulunan 6 adet hidrolik güç çıkışı elektro-hidrolik olarak kumanda edilmektedir. Yüksek basınçlı hidrolik sistemi CVX Serisinin en önemli özelliklerinden biridir.

  4. 4 hızlı kuyruk mili seçeneği
  CVX Serisindeki bağımsız kuyruk mili sistemi, elektro-hidrolik olarak yönetilmektedir. 540d/dak-750(540E)d/dak, 1000 d/dak ve 1000 E d/dak kuyruk mili devir seçeneklerinin tümünü CVX Serisinde standart olarak bulmak mümkündür.Kuyruk mili devir hızını kolçak üzerindeki el gazından ayarladıktan sonra traktörün motor devrini ve ilerleme hızını tamamen bağımsız bir şekilde yönetmek mümkün olmaktadır.

  5. Heybetli görünümün ardındaki mükemmel tasarım
  CVX Serisi, özel ön aks süspansiyon sistemi ile performans ve ekonomikliği sağlarken bunun yanında konforu ve sarsıntısız bir çalışmayı da beraberinde getirir. Geniş iç hacim, sağ direkte dikey olarak konumlandırılmış gösterge paneli, konforlu sürücü koltuğu gibi özellikler CVX Serisinin tasarımını konfora dönüştürür.