Jx110 Serisi >> Genel Açıklama

Traktörler
 

1. Güçlü ve ekonomik motor.
Daha fazlasını isteyenlerin markası Case IH, yepyeni bir görünüme kavuşan JX110 modelini çiftçilerimiz ile buluşturuyor. 110 HP güç üreten, turbo- intercooler aspirasyon sistemine sahip motor güç ve yakıt ekonomisini harmanlayarak kullanıcıları ile buluşturuyor.

2. Tüm tarımsal faaliyetlerinize cevap verebilecek transmisyon.
12 ileri 12 geri dişli kutusuna sahip Case IH JX110 modelinde standart olarak kullanılan Powershuttle ileri-geri mekik kolu ise traktörünüzde sunulan bir başka ayrıcalık. Powershuttle ileri-geri mekik kolu ile kullanıcı debriyaja basılmasına gerek duyulmadan ileri-geri yapabilirken sıra sonu dönüşlerde yaşanan kaybı en aza indirerek yakıt tasarrufu da sağlamaktadır. Bir Case IH JX serisi klasiği olan elektro hidrolik çift çeker ve diferansiyel kilidi kumandası ile kullanıcının çift çeker ve diferansiyel kilidini devreye sokup çıkarması bir tuş ile kolaylıkla yapılabilmektedir.

3. Üstün ve güçlü hidrolik sistem.
Case IH JX110 da standart olarak sunulan 4 adet hidrolik güç çıkışı farklı ekipmanlar ile etkin bir şekilde çalışabilmeye olanak vermektedir. Hassas hidrolik sistemi sayesinde toprakaltı faaliyetlerde çok daha efektif bir çalışma sağlanmaktadır. 3.565 kg kaldırma kapasitesine sahip Case IH JX110 güçlü ve dayanıklı hidrolik sistemi ile pek çok tarımsal faaliyetinize cevap verebilecektir.

4. Verimli ve ekonomik kuyruk mili sistemi.
JX 110 modeli traktörlerde sunulan standart servo kuyruk mili ile yumuşak bir kuyruk mili kavraması sağlanırken kumanda kolu aynı zamanda traktörün durdurulması sonrasında devre dışı kalarak güvenli bir kullanım sağlamaktadır. Standart olarak 540 - 750 (540E) d/dak veya isteğe bağlı olarak 540 - 1000 d/d kuyruk mili hızları sunulan Case IH JX110 modelinde yüksek aktarma kabiliyeti sayesinde motorda üretilen gücün büyük bir kısmı kuyruk miline iletilmektedir. 540E kuyruk mili devri sadece 1535 d/dak gibi düşük bir motor devrinde devreye girerek ekonomik bir kullanımı kullanıcısı için garanti altına almaktadır.

5. Konforda Yeni Standartları belirleyen traktör.
Tamamen yepyeni bir görünüme kavuşan yeni kaporta dizaynı, kullanıcı konforunu en üst seviyeye taşıyan yeni kabin - platform dizaynı ile beklentilerinizi en üst seviyeye taşıyoruz. Kabinli ve gölgelikli modellerde standart olarak sunulan yolcu oturağı ile yanınızdakinin de konforu düşünülürken kabinli modellerde standart olarak sunulan sunroof tavan ile özellikle ön yükleyici kiti ile çalışma vb. geniş görüş açısı gerektiren uygulamalarda kullanıcının görüş açısı en üst seviyeye taşınmaktadır. Kabinli modellerde standart arka cam sileceği Case IH jX110 modelinin kullanıcıları ile buluşturduğu başka bir özellik. Tamamen yenilenen kabin içinde kullanıcının sağına yerleştirilen düşey konsol sayesinde ise aydınlatma donanımı, klima, radyo-cd çalar ses sistemi kolaylıkla kontrol edilebilmektedir. Yepyeni özellikleri, güçlü ve ekonomik motoru, sağlam hidrolik sistemi ile Case IH JX110 modeli kullanıcılarından tam not almaya devam edecek.