Jxu Serisi >> Genel Açıklama

Traktörler
 

1. 4 silindirli Turbo-Intercooler motorlar
JXU Serisi her 3 modelinde de 4 silindirli turbo-intercooler teknolojisine sahip motorlar bulunmaktadır. 425 Nm 'ye varan tork üretimleri ile JXU Serisi çalışma esnasında zor koşullarda bile rahatça çalışabilmektedir.

2. Güçlü ve teknolojik transmisyon
JXU Serisi,24 ileri 24 geri vites seçeneği ile bir çok vites kademesini sürücünün kullanımına sunmaktadır. 12 ileri ve 12 geri mekanik kademelerin yanında her vitesi debriyaja basmaya gerek kalmadan iki kademeye bölen hi-lo sistemi bulunmaktadır.Ayak debriyajını basmaya gerek kalmadan vites değiştirebilmeyi sağlayan el debriyaj sistemi ise standarttır.

3. 4,5 ton kaldırma kapasitesi parmaklarınızı ucunda
Yaklaşık 4,5 ton kaldırma kapasitesine sahip tüm JXU Serisi modellerde hidrolik sistem, elektronik çeki kontrol sistemi ile kumanda edilmektedir. Çalışma hassasiyetini, maksimum kol kalkış yüksekliğini ve hidrolik kolların inip kalkma hızlarını elektronik olarak hassas bir şekilde ayarlamak mümkündür.

4. 3 hızlı kuyruk mili seçeneği
JXU Serisinde, elektro-hidrolik olarak devreye sokulabilen 540 d/dak, 540E (750) d/dak ve 1000 d/dak kuyruk mili hızları bulunmaktadır. Yumuşak geçiş sistemi sayesinde kuyruk mili çalıştırdırıldığı anda gücü kademeli olarak aktarır böylece traktörü ve ekipmanı ani yüklenmelerden korur. Kuyruk mili kumandası aynı zamanda çamurluk üzerinden de yapılabilmektedir.

5. Ergonomi ve konforu beraber yaşayın
JXU Serisi tüm kumanda sisteminin ergonomik olarak konumlandırıldığı bir kabine sahiptir. Tüm modellerde ayarlanabilir direksiyon simidi, klima, konforlu sürücü koltuğu standarttır