Magnum Serisi

Modeller

 • Magnum 260
 • Magnum 315
 • Magnum 340
 • Magnum Serisi >> Genel Açıklama

  Traktörler
   

  1. Güçlü ve Ekonomik Olmak
  Case IH Magnum Serisi, sahip olduğu Tier IV-A emisyon seviyesine sahip motorları ile güç ve ekonomiyi birleştirmektedir. 260 HP'den 340 HP'ye kadar uzanan 3 farklı model seçeneğine sahip yeni Magnum Serisi, sahip olduğu Tier IV-A emisyon seviyesine sahip daha çevreci ve ekonomik motorlar kullanmaktadır. Yeni Case IH SCR Teknolojisi ile düşük emisyon seviyelerinde maksimum performans ve yakıt ekonomisi kullanıcıya sağlanmaktadır. Magnum serisi motorlar herhangi bir yük ile karşılaşınca belirli koşullarda +37 HP'ye kadar bir güç artışı sağlayarak en zor engellerin üstesinden gelebilmektedir.

  2. Tam Otomatik Transmiyon
  19 ileri 4 geri tam otomatik transmisyon sayesinde vites kademelerini ister el gazı üzerindeki bir butonla ister yüklenmelere göre otomatik olarak değiştirmek mümkün olmaktadır. Otomatik yol fonksiyonu ile 1,2 km/h'den 40 km/h'a kadar olan hızlarda vites değiştirmek mümkünken otomatik tarla fonksiyonu ile 23 km/h'a kadar olan hızlarda otomatik vites ve motor devri seçimi yapılarak maksimum performansta çalışabilmektedir.

  3. Magnum Serisi ile Her İşin Üstesinden Geleceksiniz...
  Güçlü hidrolik sistem, 9.130 kg'dan 10.200 kg'a kadar bir kaldırma kapasitesini kullanıcılara sunmaktadır. Standart elektronik olarak kontrol edilebilen 8 adet hidrolik güç çıkışı pek çok ekipmanla çalışmanıza olanak tanırken yine elektronik olarak kontrol edilebilen çeki kontrol sistemi ile tarımsal faaliyetleriniz daha hassas bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

  4. Daima Yüksek Performansta Kullanım
  Case IH Magnum serisi, geniş kabin içi tasarımı, kolay kumanda edilebilen kontrol paneli ile operatör konforunu maksimuma taşımaktadır. 69dB(A) ses seviyesine sahip kabin içi ortalama bir otomobilden daha sessiz bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Case IH Magnum Serisi tüm modellerde standart olarak sunulan ön aks süspansiyon sistemi ile arazi ve yol durumunda oluşan titreşimler sönümlendirilirken çeki performansı arttırılmaktadır. Aynı zamanda yeni Magnum Serisi, arttırılmış dingil açıklığı mesafesi ile de konforlu bir kullanımı garanti altına almaktadır.

  5. Az Zamanda Çok İş Başarabilmek...
  Case IH Magnum Serisi güçlü motoru ve yüksek donanımı ile sizlere daha etkin bir kullanımı garanti etmektedir. Yeni Magnum serisi ile daha az zamanda daha fazla yer işleyerek hem zamandan hem de yakıttan tasarruf edeceksiniz. 85 HP güce sahip ortalama bir traktör ile 100 da büyüklüğündeki bir arazi 14 saatte işlenebilirken Case IH Magnum 260 modeli ile bu süre 4,5 saate kadar düşürülmektedir. Bu sayede kullanıcı zaman, yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

  6. Yenilikleri Sizinle Buluşturan Bir Magnum...
  Özellikle büyük ölçekli tarlalarda kayıpları en aza indirmeyi sağlayan uydu destekli dümenleme sistemi isteğe bağlı olarak sunulmaktadır. Kullanıcısına büyük ekipmanlar ile çalışırken büyük kolaylık sağlayan bu sistem sayesinde 2,5 cm gibi düşük bir sapma payı ile tarımsal faaliyetler etkin ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.