Maxxum Serisi

Modeller

 • Maxxum 100
 • Maxxum 110
 • Maxxum 130
 • Maxxum 140
 • Maxxum Serisi >> Genel Açıklama

  Traktörler
   

  1. Gücün kaynağı 4 ve 6 silindirli motorlar
  MAXXUM Serisi, 101 HP den 141 HP ye kadar 4 ve 6 silindirli 4 farklı modele sahiptir. Silindir başına 4 valf e sahip Common Rail motorları sayesinde Maxxum Serisi, yüksek yakıt ekonomisini kullanıcıları ile buluşturmaktadır. +20 Hp e varan ek güç üretimleri sayesinde yolda ve kuyruk mili ile çalışılan işlerde sürücüyü her türlü zor durumda yalnız bırakmamaktadır.

  2. Doğru vitesi ister siz seçin ister Maxxum a bırakın.
  Maxxum Serisinde bulunan yarı otomatik transmisyon yolda ve tarlada vites kademelerini parmaklarınızın ucuna taşıyor. 16 ileri 16 geri standart vites kademelerine sahip Maxxum Serisinde 17. Yol vitesi opsiyonu da bulunmaktadır. Debriyaja basmadan ileri-geri manevra yapabilmeye olanak veren powershuttle sistemi tüm Maxxum serilerinde standarttır.

  3. Üstün hidrolik sistem
  Yaklaşık 7 tona varan yüksek kaldırma kapasitesine sahip Maxxum Serisinde tüm hidrolik kumandalar elektro-hidrolik olarak komuta edilmektedir. Kolay bağlantı sistemi ile her türlü ekipmana bağlantı kolaylıkla tek kişi tarafından yapılabilmektedir. Çamurluk üzeri hidrolik kumandalar, ekipmanın yanından ayrılmadan hidroliği kumanda etmeye olanak veriri. 6 adet güç çıkışını da elektro-hidrolik olarak bir kumanda kolu ile kontrol etmek mümkün olmaktadır. Hidrolik debiyi de kumanda düğmeleri ile ayarlamak mümkündür.

  4. Bağımsız ve güçlü kuyruk mili
  MAXXUM Serisinde, kuyruk mili sistemi, elektro-hidrolik olarak devreye alınıp çıkarılır. 3 hızlı kuyruk milini aynı zamanda çamurluk üzerindeki bir düğmeden de devreye alıp çıkarmak mümkün olmaktadır. Kuyruk mili yumuşak geçiş sistemi sayesinde ilk çalıştırma sırasında gücün kademeli olarak ekipmana aktarılması sağlanmaktadır.

  5. Maxxum'la çalıştığınız saatlerinin bitmesini istemeyeceksiniz
  Maxxum Serisi, kendi segmentindeki en geniş cam alanına sahip seridir. Sağ ve sol tek parça kabin camları, sürüş esnasında tüm ayrıntıları kolayca görebilmeyi, daha ferah ve aydınlık bir çalışma sağlar. Yeni nesil multicontroller sistemine sahip Maxxum Serisi, en son tasarım ve teknolojiyi sürücünün önüne sermektedir.Bütün kumanda sistemini kolçak üzerinde bulunan bir panelde buluşturan bu sistem, çalışma esnasında ihtiyaç gerektiren tüm fonksiyonları anında bulabilmemizi sağlar.