Yeni JX Serisi

Modeller

 • JX 70
 • JX 75
 • JX 80
 • JX 90
 • JX 100
 • JX 110
 • Yeni JX Serisi >> Genel Açıklama

  Traktörler
   

  1. Güç ve Ekonominin Yeni Yüzü Yerli Üretim Motorlar.
  Yeni JX serisi sınıfının standartlarını belirlemeye devam ediyor. Çevreci, 3 ve 4 silindirli motorları ile 65HP den 110HP'ye kadar çiftçimize geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Filtre temizliğinin fan tarafından oluşturulan vakum yardımı ile gerçekleştirildiği fan aspirasyon sistemi ile maksimum verim sağlanırken farklı tekerlek dönüşlerinde kendinden temizlemeli hortuma temas ise yaşanmamaktadır. 4 silindirli gölgelikli-kabinli modellerde standart olarak sunulan 15 l hacmindeki kompresör ile traktörün günlük bakım ve temizlik işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Tüm modellerde standart olarak sunulan viskoz fan sistemi ile fan sadece ihtiyaç olduğunda devreye girerek motorun performansından ödün vermesi önlenirken yakıt tasarrufu sağlanmaktadır.

  2. Tüm Tarımsal Faaliyetlerinize Cevap Verebilecek Vites Seçenekleri.
  4 Silindirli modellerde standart olarak sunulan 12 ileri 12 geri Powershuttle mekik koluna sahip transmisyon ile sıra sonu dönüşleri pratiğe çeviriyor. 3 silindirli modellerde ise düşük hız gerektiren tarımsal faaliyetlerde etkin bir çalışma sağlayan standart olarak sunulan sürüngen hız kitine sahip 20 ileri 12 geri transmisyon standart olarak sunulmaktadır.

  3. Güçlü Hidrolik Sistem.
  Yeni JX serisi traktörler, standart olarak sunulan 4 adet hidrolik güç çıkışı sayesinde birçok ekipman ile aynı anda birden fazla iş yapabilme imkanı sunmaktadır. JX90, 100 ve 110 modellerinde standart olarak sunulan orta hidrolik kol ile kabin içerisinden ekipman bağlamadan hidrolik derinlik ayarına kadar pek çok fonksiyon kontrol edilebilmektedir. Yine JX100 ve 110 modellerinde standart olarak sunulan iki adet ek güç silindirleri ile hidrolik kaldırma kapasitesi 3.565 kg' dan 4.700 kg' a yükseltilmiştir. Güçlü ve dayanıklı hidrolik sistemi ile Case IH JX serisi pek çok ekipman ile etkin çalışmanızı sağlamaktadır.

  4. Kuyruk Mili.
  Tüm 4 silindirli modellerde standart olarak sunulan Servo kuyruk mili özelliği sayesinde, kuyruk milini devreye alıp çıkarmak artık çok daha kolay ve rahat bir şekilde gerçekleşmektedir. Yeni JX serisi traktörlerde 540 d/dak ve 750 (540E) d/dak kuyruk mili hızlarıda standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca JX110 modelinde isteğe bağlı olarak sunulan 1000 d/d kuyruk mili devir seçeneği sayesinde yüksek kuyruk mili devri gerektiren dik rotovatör, balya makinası, vb. ekipmanlar ile etkin olarak çalışılabilmektedir.

  5. Yepyeni Bir Görünüme Kavuşan Modern Tasarım.
  Yepyeni tasarıma sahip Case IH JX Serisi geniş kabin ve düz platform seçenekleri ile konfor ve ergonomiyi ön planda tutmaktadır. Kullanıcılarından şimdiden tam not almayı başaran Case IH JX Serisi kabinler süspansiyonlu sürücü koltuğu, ergonomik kumanda kolları, geniş gösterge paneli, kullanıcı sağına yerleştirilmiş düşey konsol paneli ile ergonomik bir kullanımı garanti altına almaktadır. Tüm kabinli modellerde klima, sunroof ve arka cam sileceği standart olarak sunulmaktadır. Yanınızdakinin de konforunu düşünen yan yolcu koltuğu ise tüm gölgelikli ve kabinli modellerde standart olarak sunulmaktadır. 4 silindirli gölgelikli-kabinli modellerde standart olarak sunulan 15 l hacmindeki kompresör ile traktörün günlük bakım ve temizlik işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Tam otomatik, sürekli güç ve yakıt kaybına yol açmayan kompresörle birlikte sunulan hava tabancası ve lastik şişirme hortumlarını ise ister kabin/platform içerisinde isterseniz de ön sağ dizlik camında yer alan jaklara takarak lastik şişirmeden radyatör temizliğine kadar pek çok günlük işlemde kullanılabilmektedir.